Piątek, 2020-05-29

Imieniny: Benity, Maksymiliana

Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

Uwaga!

Rodzice, którzy zadeklarowali pobyt dziecka w okresie wakacyjnym proszeni o uściślenie w jakim okresie ich dzieci będą korzystały z usług przedszkola.

Drodzy Rodzice!

Ze względu na brak możliwości tworzenia grup zbiorczych dzieci 6-letnie przyjmowane będą do przedszkola w godzinach funkcjonowania grupy – od 7.30. Odbiór dzieci do godziny 16.00. Prosimy rodziców z grupy V o przestrzeganie godzin przyprowadzania i odbioru dziecka.

Drodzy Rodzice!

Osoby, które są zainteresowane posłaniem dziecka do przedszkola proszone są o wcześniejsze zgłoszenie takiej informacji do sekretariatu poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy (co najmniej 2 dni przed planowanym przyjściem). Przypominamy, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w placówce rodzic ubiegający się o miejsce w przedszkolu zobowiązany będzie do podpisania oświadczeń dołączonych do Zarządzenia Prezydenta Wrocławia (nr 1, 2) oraz przedłożenia zaświadczeń od pracodawcy o konieczności powrotu do pracy (dotyczy obojga rodziców).

Prosimy o zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w naszym przedszkolu w okresie pandemii (pliki do pobrania u dołu strony).

Dla naszego wspólnego dobra konieczne jest ich bezwględne przestrzeganie!!!

Drodzy Rodzice!

W plikach do pobrania (na dole strony) znajdują się niezbędne oświadczenia, które w momencie otwarcia placówki stanowią warunek przyjęcia dziecka do przedszkola (plik "zarządzenie Prezydenta - załączniki").

Przypominamy, iż zgodnie z otrzymanym zarządzeniem Prezydenta Miasta, w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane ze zwalczaniem COVID-19 oraz z utrzymaniem miasta.

Drodzy Rodzice!

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno – wychowawczych w naszym przedszkolu zachęcamy Państwa do korzystania z zakładki "Praca zdalna-materiały dla dzieci i rodziców" oraz zakładki „Przedszkolny kącik inspiracji”. Edukacja przedszkolna opiera się głównie na nauce poprzez zabawę, dlatego też w naszych zakładkach znajdą Państwo przykładowe karty pracy dla poszczególnych grup wiekowych oraz linki z propozycjami ciekawych aktywności z dziećmi do wykorzystania w domu.

Drogi Rodzicu!

Zapoznaj sie z informacjami dotyczącymi koronawirusa

(informacje dotępne w "plikach do pobrania" u dołu strony).

Drodzy Rodzice!

W związku z nielicznymi przypadkami występowania zanieczyszczeń głowy prosimy o czasowe nieprzynoszenie pluszaków do przedszkola.

Prosimy również o systematyczne kontrolowanie czystości głów i włosów dzieci.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Drodzy Rodzice!
Informujemy, iż w Sierpniu przedszkole będzie zamknięte z powodu przerwy wakacyjnej!

Znalezione obrazy dla zapytania: przerwa wakacyjna gif

Harmonogram koncertów NFM

20.01.2020 - Dawno, dawno, temu...

24.02.2020 - Bajka baletowa